زيست شناسی ساری

زيست شناسی ساری هم به جمع وبلاگ های زيست شناسی پيوست . جای بسی خوشحالی است. ورود اين همکار عزيز را تبريک می گوييم و اميد واريم اين وبلاگ دريچه ای برای ارتباط بيشتر با همکاران استان مازندران باشد. راستی مازندران چه خبر؟!!

/ 2 نظر / 4 بازدید
مسافر

سلام ........... هيچ سعادتی بالاتر و اولی تر از اين نيست که انسان بتواند خويشتن خويش را بشناسد . و با شناخت خويش به لايه های پنهانی ضميرخودش دست بيابد . با رسوخ به لايه های پنهانی ضمیر . آدمی راه خوب زندگی کردن را به دست می آورد . سعادت شناخت خداوند و برقراری ارتباط با آن معشوقه لایزال را نصیب خود می نماید ... و آنگاه . انسان از تمامی انحرافات و بلاهای اجتماعی. و از همه آسیب و گزندهای جامعه خویش مصون و درامان خواهد بود ......اگر خودتان را باور دارید . بیایید با پاک سازی ذهن خود . نوری تازه را در درون خودمان کشف نماییم . که با این نور درونی است که به سهولت و آسانی به خیلی از اسرار آفرینش دست خواهیم یافت ..وعمری را با آرامش و شادکامی . خلاقیت و باروری خواهیم گذراند.... آنچه را که خواندید یک یاوه گویی و یا رویا بافی نیست . بلکه این واقعیتی ست قابل حصول برای یکایک ما انسان ها . که در گذشته عرفان پرده از این واقعیت بر داشته . و در حال حاضر نیز تا حدودی روان شناسی توانسته است به نیروهایی کشف ناشده در انسان ها دست بیابد .....

محمد ماهفروزی

جناب آقای لطفی با سلام از لطف شما ممنونم .من از خوانندگان هميشگی وبلاگ شما هستم و از مطالب جالب ان استفاده ميکنم. اميدوارم مثل هميشه در کارتان موفق باشيد.