همكار فرهيخته سركار خانم/ جناب آقاي<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

با سلام و آرزوي توفيق روزافزون براي شما همكار محترم، همانطور كه استحضار داريد دومين شوراي اجرايي انجمن با انجام انتخابات در سومين مجمع عمومي ، با راي شما برگزيده و شروع به انجام وظيفه نموده است. ارائه هر چه بهتر خدمات توسط شوراي اجرايي منوط به ارتباط مستمر و مداوم با شما عزيزان و اطلاع از نظرات ، پيشنهادات و راهنمايي هاي شما است. از طرف ديگر اطلاع رساني در مورد برنامه ها و خدمات انجمن از طريق تلفن و يا نامه نه تنها مستلزم صرف هزينه هاي زيادي است بلكه به دليل تغيير شماره تلفن ها و آدرس همكاران در برخي موارد براي ما غير ممكن است ؛ لذا جهت ايجاد ارتباط دو سويه و مستمر شورا با شما توجه اعضاي محترم را به نكات ذيل جلب مي نماييم:

1-   آخرين آدرس و شماره تلفن و در صورت امكان آموزشگاه محل خدمت در سال تحصيلي آينده را در فرم ضميمه اين برگه يادداشت و به آدرس انجمن ارسال فرماييد( نيازي به الصاق تمبر نيست)

2-     جهت اطلاع از آخرين اخبار مربوط به انجمن از طريق يكي از وبلاگ هاي ذيل با ما در تماس باشيد

http://khorasanbiology.persianblog.ir

http://khorasanbiology.blogsky.com

http://lotfi.blogfa.com

بزودي برنامه سالانه كميته هاي مختلف انجمن از طريق وبلاگ هاي فوق به اطلاع اعضا خواهد رسيد.

3-   نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را از طريق وبلاگ هاي فوق، تلفن 2218782 و يا از طريق پست الكترونيك :     Khorasan_biology@Yahoo.com از ما دريغ نفرماييد.

4-   با توجه به مزايايي كه براي اعضاي انجمن هاي علمي در طرح ارتقاء شغلي در نظر گرفته شده و اولويت ها و تخفيف هايي كه براي شركت در همايش ها وجود دارد، چنانچه حق عضويت سال آينده خود را تا كنون واريز ننموده ايد ، خواهشمنديم حداكثر تا پايان شهريور ماه از طريق يكي از شعببانك ملي به حساب سيبا شماره 0101770865006   بانك ملي شعبه ايستگاه سراب مشهد واريز نموده و اصل فيش را به دفتر انجمن تحويل فرماييد.(پرداخت نقدي در دفاتر انجمن نيز مقدور است). بديهي است ( مطابق مفاد اساسنامه انجمن ) عدم واريز وجه به منزله انصراف از عضويت خواهد بود.

5-   تا كنون كارت عضويت و دو شماره از مجلات رشد (شماره هاي 57 و 58) براي تمامي اعضا ارسال شده است  چنانچه تا كنون موارد فوق را دريافت نكرده ايد سريعا با دفتر انجمن تماس حاصل فرماييد.

6-   دفتر مركزي انجمن واقع در ساختمان كراچيان – كوچه سجادي يك- روبروي سازمان آموزش و پرورش روز هاي دوشنبه از ساعت 8 تا 12( تلفن2218782) و دفتر شماره يك واقع در پژوهشگاه معلم ناحيه 4 واقع در بلوار سجاد – خيابان بزرگمهر- بزرگمهر جنوبي 23- جنب دبستان شاهد شفيعه روزهاي يكشنبه و چهار شنبه از ساعت 9 تا 12 آماده پاسخگويي به همكاران هستند.

 

/ 0 نظر / 8 بازدید